фото дня

новости

Новостей пока нет

Лента новостей

Ланта комментариев

реклама

Доставка и оплата | Задать вопрос | Контакты

Про фотографію

Про фотографію

Цена: 30.00 грн.
заказать
Автор: Зонтаг Сьюзен
Место издания: Киев
Издательство: Основи
Год: 2002
Количество страниц: 189
Наличие: нет

До вашої уваги книжка американської письменниці Сьюзен Зонтаг, що вперше побачила світ 1977-го року й разом з "Camera lucida" Ролана Барта стала класикою літератури про фотомистецтво. В оригіналі "On Photography".

 

---

 

Усе почалося з одного есе, присвяченого деяким естетичним і моральним проблемам, породженим усюдисутністю фотографічних образів, але що довше я думала про фотографії, то складнішими й багатозначнішими видавалися вони мені.

 

Отже, одне есе потягло за собою друге, а друге (на мій превеликий подив) ще одне й ще - і виникла ціла низка есе про значення і долю фотографій, аж поки я зайшла досить далеко, щоб аргумент, ескізно сформульований у першому есе, обгрунтований та простежений у похідних від нього елементах у наступних есе, можна було узагальнити та поширити в набагато теоретичнішій формі і зупинитися.

 

Сьюзен Зонтаг

 

---

 

Сьюзен Зонтаг пропонує достатньо поживи для найвибагливішого інтелектуального апетиту. Їй є що сказати про співвідношення фотографії та свідомості, знання й мистецтва, адже одних вона надихає, а інших, навпаки, дратує.

The Times

 

Це прекрасний аналіз того, як вагомо з бігом часу фотографічний образ впливав на зміни в нашому баченні довколишнього світу і нас самих.

Washington Post


другие книги

фотографы онлайн

Пользователи онлайн (0):
Гости онлайн: 0
Максимальное число пользователей: 31 , 21.03.2011 20:27 | Максимальное число гостей: 950 , 06.04.2016 00:54